AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Усвідомте хто тимчасово дорвався до влади в Чернівцях -Максим Бурбак

Усвідомте хто тимчасово дорвався до влади в Чернівцях -Максим Бурбак

Максим Бурбак на своїй сторінці в соціальній мережі facebook повідомив про те, що:
А тепер нарешті усвідомте хто тимчасово дорвався до влади в Чернівцях. Їм потрібна лише влада, грошей ця зграя Фірташа-Борисова «заробила» достатньо. Це не боротьба якихось кланів в Чернівцях, це продовження моєї боротьби зі зграєю януковича, яка відсиділась на місцях і тепер рветься до реваншу. І не лише в Чернівцях. Тепер наше головне завдання - цього остаточного реваншу не допустити. Ще раз наголошую - лише в законний спосіб. Рішення суду по незаконності усунення Олексія Каспрука від виконання обов`язків, рішення Верховної Ради про перевибори міськради, передача Генеральною прокуратурою справи по незаконному прибутку від продажу скрапленого газу на суму 5,7 млрд гривень до суду і справедливий вирок!
В мене риторичне запитання депутатам-запроданцям з партій, які були на барикадах та сформувалися після перемоги Революції Гідності: чим керувались ви коли стали на бік зграї ? - написав він.


скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.