AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Максим Бурбак: Євроатлантичний курс України має бути незворотнім (відео)

Максим Бурбак: Євроатлантичний курс України має бути незворотнім (відео)

Фракція "Народний фронт" однозначно голосуватиме за законопроект про зміни до Конституції України щодо закріплення стратегічного курсу в ЄС та НАТО.

Про це заявив керівник фракції Максим Бурбак з трибуни парламенту.

"Народний фронт" однозначно голосуватиме за закріпленні в Конституції стратегічного курсу Україні в НАТО та ЄС. Адже саме наша політична сила рік тому виступила з ініціативою необхідності таких змін в Конституції України. І саме таким є прагнення українського народу – бути повноправними членами Європейської спільноти", - наголосив він.


Максим Бурбак зазначив, що за даними соціологічного опитування Фонду "Демократичні ініціативи" та Центру Разумкова - 70% українців на референдумі проголосували б "ЗА" вступ України до НАТО.

"Це підтвердження сталої тенденції, яка виявилася іще з 2015 року. Після початку російської агресії, українці чітко зрозуміли, що НАТО гарантує своїм членам мир і безпеку", - підкреслив Максим Бурбак.

Він також наголосив, що ці зміни необхідно зробити незворотніми.

"Для України євроатлантична інтеграція - це безальтернативний незворотній курс. Ніхто не повинен піддавати цей курс сумніву і навіть мріяти зупинити рух України до євроатлантичного простору. Тому "Народний фронт" голосуватиме за цей законопроект", - підкреслив керівник фракції.


Джерело: Народний Фронтскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.