AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Відвідав регіональний фестиваль-конкурс «Заставнівська юшка» - Максим Бурбак

Відвідав регіональний фестиваль-конкурс «Заставнівська юшка» - Максим Бурбак

Максим Бурбак на своїй сторінці в соціальній мережі facebook повідомив про те, що: - Сьогодні відвідав регіональний фестиваль-конкурс «Заставнівська юшка», який уже вп’яте проводиться у Заставнівському районі, і вдруге - у селі Васловівці. Привітав організаторів, голів ОТГ та сільських рад. Чудовий захід, прекрасна організація. Зустрівся з багатьма людьми, які об’єднані любов'ю до риболовлі та смачної юшки. А ще зустрів фольклорний ансамбль "Кумоньки" з Веренчанки, яких завжди підтримував і буду підтримувати. До речі, свої кулінарні витвори представили і учні Заставнівського вищого професійно-технічного училища N24. Ці діти точно майбутні переможці кулінарних шоу.
Гарне і смачне свято. Усі юшки супер. А ще проведення таких фестивалів допомагає розвивати подієвий туризм та, відповідно, може стати джерелом додаткових надходжень до місцевих бюджетів.
Тож, хто поряд з Васловівцями поспішайте на юшку. Не пожалкуєте. - написав він.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.