AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Прикордонники у КПВВ «Чонгар» виявили 15 іноземців, що намагалися потрапити на материкову Україну з порушеннями

Прикордонники у КПВВ «Чонгар» виявили 15 іноземців, що намагалися потрапити на материкову Україну з порушеннями


Прикордонники у контрольному пункті «Чонгар» продовжують виявляти осіб, що потрапляють на територію України з порушеннями та без необхідних документів.

Так, учора до контрольного пункту «Чонгар» із тимчасово окупованого Криму у пішому порядку прибули 14 громадян Узбекистану та 1 громадянин Азербайджану. Під час прикордонного контролю військовослужбовці встановили, що іноземці на територію окупованого Криму потрапили через пункт пропуску, функціонування якого тимчасово призупинено та у них відсутні спецдозволи на перетин адмінмежі.

Усіх громадян прикордонники на територію материкової України не впустили та заборонили їм відвідувати Україну протягом 3-х років.

Слід зауважити, що 17 травня цього року прикордонники у контрольному пункті «Чонгар» за аналогічні порушення не впустили на материкову Україну 6 громадян Узбекистану, одного громадянина Казахстану і одного-Азербайджану та заборонили їм в’їзд на територію України протягом трьох років.
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.