AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА AZOVNEWS.IN.UA - НОВОСТНОЙ ИНФОРМАЦИОННЫЙ ПОРТАЛ ГЕНИЧЕСКА
 
реклама на сайте

Президент почув Службу безпеки України на Херсонщині

Президент почув Службу безпеки України на Херсонщині


Президент України акцентував увагу на вказаній загрозі інформаційній безпеці.

Наразі між користувачами соцмережах йде активне обговорення Указу Президента «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» №133/2017 від 15 травня 2017 року. Нормативний акт вступив у силу 17 травня 2017 року, у день його офіційного опублікування у номері № 89 газети «Урядовий кур'єр».

В Указі оприлюднений єдиний санкційний перелік 1228 фізичних осіб (причетних до нелегітимних виборів до Держдуми РФ на тимчасово окупованій території Криму та Севастополя; до юридичних осіб України, розташованих на цих територіях, у зв'язку з підтвердженням незаконної перереєстрації за російським законодавством; до фізичних осіб - громадян РФ, причетних до незаконного переслідування й протиправних дій щодо громадян України) та 468 юридичних осіб РФ (діяльність яких загрожує інформаційній та кібернетичній безпеці України).

Відповідно до цього переліку передбачено блокування вітчизняними провайдерами програмної послуги доступу до низки проросійських сайтів, у т.ч. ресурсу «Яндекс» та соцмереж «Однокласники» і «Вконтакте».

Президент почув Службу безпеки України на Херсонщині


Навіть поверхневий моніторинг висловлювань з цього приводу пересічних громадян свідчить, що наразі кількість прихильників та ідейних противників вказаного нововведення приблизно рівні (для прикладу наводимо соціологію, яка отримана в результаті опитування, розміщеного на сайті http://24tv.ua телеканалу «24»).

Напевно це зумовлено певними незручностями, які створюють введені санкції, а також недостатньою поінформованістю громадян про причини, мету і наслідки цього рішення.

Натомість, в якості зворотної реакції на вказане рішення, адміністрацією соцмережі «Вконтакті» українським користувачам розіслані адресні листи з алгоритмом дій, який дозволяє використовуючи низку програмних та технічних засобів уникнути блокування українськими провайдерами доступу до аккаунтів у вказаній соцмережі. Це може вказувати на намагання адміністрації «Вконтакті» зберегти існуючу в Україні мережу абонентів для подальшого бомбування та використання для проведення інформаційної агресії проти нашої держави.

Тож кожний може зробити висновок для себе, що для нього важливіше, - жити у вільній країні, маючи тимчасові незручності, чи продовжувати безтурботно спостерігати за поступовим одурманюванням нас і наших дітей ватними пропагандистами.
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
 
 
Copyright © 2017 http://azovnews.in.ua/ All Rights Reserved.